Як закон про мову вплине на інтернет-магазини?

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» № 5670-д. Що зміниться для веб-ресурсів після вступу в дїю цього закону?

1.Основною мовою сайту для всіх інтернет-ресурсів,що надають послуги в Україні, має бути державна мова. Тобто по замовчуванню сайт повинен відкриватись українською.Додаткові мови, як то англійська,російська чи польська можуть бути мовами вибору для користувача.

2.Контент українською має бути повним і не менше, ніж іншими мовами сайту.

3. Обслуговування та надання додаткової інформації(телефонні перемовини, листування, розсилка новин) при оформленні угоди купівлі-продажу шляхом придбання товару на сайті має відбуватись українською мовою.

4.Товар має мати картку українською мовою.Так само як умови користування сайтом та договір публічної оферти.

Порушення вимог закону тягне за собою накладання штрафу в размірі  5100-6800 грн.

Додатковим наслідком обслуговування іншою, ніж державна мова, без згоди покупця може бути порушення прав споживача та визнання угоди як такої,що не відповідає вимогам Законодавстсва України.

Мовна локалізація сайтів WordPress за акційною ціною

Навчи свій інтернет-магазин розмовляти українською! Локалізація сайтів WordPress за акційною ціною*. Встигніть зробити це до вступу в дію мовного закону. Особливості локалізації: Один домен Локалізація шаблону, навігації, структурних елементів сайту за …

0 comments