WooCommerce vs Magento

Пост народжений досвідом: при однаковій кількості товару база даних, що генерується WooCommerce + WordPress важить 32мб, що генерується Magento-150Мб. Один хостер, один домен, один сервер, одні і ті ж товари, сторінки. При цьому сайт отримав другу мовну локалізацію і додаткові функціі. На цій короткій нотатці можна було б закінчити пост.

Проте, давайте розберемося: що пропонує Magento з коробки, чому ми повинні бути вдячні за низьку швидкість завантаження і необгрунтовано велику базу даних? Що пропонує WooCommerce? І яка користь того чи іншого двигуна?

WooCommerce проти Magento 
WooCommerce  Magento 
Повністю безкоштовна платформа.  Пропонує безкоштовну версію, а також кілька преміальних послуг. 
Потрібно знайти свій власний веб-хост.  Версія спільноти є самостійною, але їх преміальні пропозиції включають хостинг. 
Підтримує необмежені продукти.  Дозволяє додавати необмежені продукти. 
Підтримує майже всі теми WordPress і пропонує безліч параметрів налаштування. Пропонує тематичний шаблон і безліч варіантів. 
Поставляється з системою розширення та сотнями опцій.  Підтримує розширення і пропонує широкий вибір. 
Включає основні функції безпеки для захисту вашого магазину. Пропонує розширені функції безпеки, а також виділені виправлення для усунення будь-яких виникаючих вразливостей. 
Платформа чудово проста у використанні. Рекомендується для користувачів, що мають (принаймні) базовий рівень знань про веб-розробці. 

Розглянемо складність установки і управління:

1.Адмін-панель вордпрес на сьогодні є найдоступнышою та простою для користувача.

2.Управлення товарами в WooCommerce не складе труднощів для будь-якого користувача офісного пакету Microsoft.

3.Легко знайти розробника для сайту на WooCommerce + WordPress, в той же час розробників під Magento не так просто виявити. 

4.Вартість розширень теж не порадує. Якщо ви звикли до безкоштовних тем або плагів WordPress за $ 19, то тоді вам буде важко змиритися з тим, щоб віддати кілька сотень доларів. Якщо вам потрібні призначені для користувача функції, створені програмістом, то за них вам доведеться заплатити набагато більше, ніж на WordPress, тому що система Magento більш масштабна, і з нею не так легко працювати.

5.Ще один момент – це витрати на хостинг. Magento буде працювати повільно на звичайному віртуальному хостингу (shared hosting), тому вам знадобиться виділений сервер (dedicated server) або хороші настройки хмарного хостингу.