Вибір хостінгу для сайту: на що звертати увагу?

Розташування серверів хостера

Якщо ви плануєте розмістити сайт,орієнтований на українського користувача, варто обирати український хостінг з серверами в Україні, оскільки саме з України сайт,розташованний на українському сервері, буде відкриватись швидше.

Щоденний бек-ап.
Обирайте хостінг в того хостера,який гарантує вам автоматичне резервне копіювання щодня.Ця опція позбавить вас необхідності розгортати бек-ап бази данних та файлів в ручному режимі, адже відновлення сайту можливе автоматично. Ви завжди зможете зробити відкат версії сайту на попередню,якщо невдале оновлення плагінів чи шаблону призвело до непрацездатності веб-сторінки.
Підтримка популярних CMS
До таких належать, наприклад, «1С-Бітрікс», Joomla, WordPress, Drupal, OpenCart. Ця опція необхідна, якщо ви хочете швидко розгорнути, припустимо, блог на WordPress і потім не відчувати проблем з базами даних і установкою додаткових скриптів. Крім того, звертайте увагу на налаштування серверу для роботи з цими CMS.
Захист від DDoS-атак
Абсолютного захисту від DDoS-атак не існує, але звертайте увагу на конкуренцію на ринку. Здебільшого, DDoS-атакі пов’язані з розподілом ринку та конкуренцією хостинг-провайдерів. Якщо обраний вами провайдер має певні конфлікти з конкурентами, дуже ймовірно що ви будете втягнуті у процес з’ясування відносин між конкурентами.
Uptime
Cтовідсотковий uptime вам не пообіцяє жоден чесний хостинг-провайдер. Занадто велике кількість непередбачених чинників, які створюють ризик падіння сервера, до того ж обладнання треба періодично перезавантажувати.
Зрозуміла с-панель
Тому що гірше DDoS-атак,які відбуваються раз на рік, є щоденне вивчення довгих довідників для управлянні власним проектом. Чим простіша панель управляння хостера, тим краще, обирайте системи,які можливо осягнути без наукового ступеня з розробки космічних програм.Одна з найпростіших панелей управління в провайдера Хостенко.
Безкоштовний перенос сайту на хостінг
Ця послуга хостера свідчить про його лояльність до користувачів та готовність вирішувати ваші завдання та проблеми.
Адекватна техпідтримка
Ознайомтесь з відгуками та правилами хостера. Уникайте хостeрів,що формулюють свою участь в обслуговуванні вашого аккаунта таким чином: “Ми лишень направляємо вас”.Обирайте того провайдера, який готовий не тільки пояснити проблему, але й вирішити її.
Доступ по FTP
На сьогодні обов’язкова складова будь-якого українського хостінгу. Зверніть увагу на якість підключення по FTP.