Про нас

Ми – команда професіоналів, які обожнюють свою роботу.

Web Developer

Розробка мультісайтового і багатомовної системи, робота з багатьма популярними модулями WordPress, широкий досвід використання hooks для особливих змін в поведінці модулів; Сертифікат розробника TemplateMonster

Контент-менеджер

Послуги перекладача, написання статей на англійській, німецькій, французькій, українській, російській мовах. Оформлення тексту, картинок, вкладень. Заголовки та опис для статей і вкладень, унікальні та неповторні під ключові запити. Сео для багатомовних сайтів.

Копірайтер

Послуги копірайтингу для замовників, додавання товарів на сайт, написання статей, сео-просування і адміністрування сайтів Wordpress. Рекламні тексти, тексти для оформлення сторінок, що представляють комерційні сайти. Статті для розміщення на «майданчиках» з метою просування сайту.

Новини

В нашому Блозі ми відповідаємо на ваші запитання

DENTALUX CLINIC OF FAMILY DENTISTRY

Розробка лендінг-пейдж для презентації компанії в интернеті.
Основною метою проекту є презентація команії “DENTALUX” та їх послуг. Сучасний і анімований Лендінг.
Корпоративні кольори: сірий і помаранчевий.

Майстри Зору Лендінг для мережі салонів оптик

Розробка сайту-візитки на Лендінг-пейдж з каталогом товарів. Основною метою проекту є презентація команії “Майстри Зору” та їх послуг. Для цього на сайті реалізовано відразу п’ять точок лідогенераціі, таких як: замовлення зворотного дзвінка, запис до лікаря, підписка на оновлення статей і товарів, можливість задати питання про товар і форма зворотного зв’язку.