Про нас

Ми – команда професіоналів, які обожнюють свою роботу.

Web Developer

Розробка мультісайтового і багатомовної системи, робота з багатьма популярними модулями WordPress, широкий досвід використання hooks для особливих змін в поведінці модулів; Сертифікат розробника TemplateMonster

Контент-менеджер

Послуги перекладача, написання статей на англійській, німецькій, французькій, українській, російській мовах. Оформлення тексту, картинок, вкладень. Заголовки та опис для статей і вкладень, унікальні та неповторні під ключові запити. Сео для багатомовних сайтів.

Копірайтер

Послуги копірайтингу для замовників, додавання товарів на сайт, написання статей, сео-просування і адміністрування сайтів Wordpress. Рекламні тексти, тексти для оформлення сторінок, що представляють комерційні сайти. Статті для розміщення на «майданчиках» з метою просування сайту.

Новини

В нашому Блозі ми відповідаємо на ваші запитання

Лэндинг-пейдж Рекламно-виробничої компанії «Ваша Втіха»

Розробка Лендінг-пейдж для презентації компанії в інтернеті. Основною метою проекту є презентація Рекламної компанії «Ваша Втіха» і їхніх послуг. Сучасний і анімований Лендінг. Корпоративні кольори: сірий і жовтий.

DENTALUX CLINIC OF FAMILY DENTISTRY

Розробка лендінг-пейдж для презентації компанії в интернеті. Основною метою проекту є презентація команії “DENTALUX” та їх послуг. Сучасний і анімований Лендінг. Корпоративні кольори: сірий і помаранчевий.