© 2017, All rights reserved - Wpress.in.ua

Розробка розділів і структури сайту

Розробка розділів і структури сайту – це ключова складова веб-ресурсу, яка впливає на його індексацію.

Структура сайту – це логічна побудова сторінок ресурсу, елементів оформлення і зв’язок між розділами і сторінками всередині сайту.

Розробка зовнішньої структури сайту передбачає логічне і звичне для користувача розташування елементів (меню, футера, обкладинки, форми для оформлення замовлення і входу на сайт).Внутрішня структура ресурсу – це розподіл змісту за розділами, слідуючи ключових запитах семантичного ядра сайту .

РОЗРОБКА СТРУКТУРИ САЙТУ ПРОВОДИТЬСЯ В КІЛЬКА ЕТАПІВ:

1 Створення семантичного ядра і виявлення принципів, за якими будуть створюватися розділи і категорії для оптимізації ресурсу під пошукові системи.
Логічне розміщення і зв’язка сторінок на сайті покращують юзабіліті ресурсу.
2 Створення ієрархії розділів з оптимальним рівнем вкладеності.
3 Створення URL структури відповідно до наміченої ієрархією і ключовими словами.
4 Налаштування навігації сайту.
5 Налаштування перелинковки. Якщо структура веб сайту складна, і при переході по цільовій сторінці користувач не зміг зорієнтуватися, що робити і куди рухатися далі, він покине сайт.
6 Наповнення контентом і тестування.

ЩО ТАКЕ SEO СТРУКТУРА САЙТУ І ЧОМУ ВОНА ПОТРІБНА

Структура сайту, як ми зазначали вище, безпосередньо пов’язана з сео просуванням. Мало мати ресурс, щоб отримувати від неї користь, для успішного вирішення бізнес-завдань потрібен постійний цільовий трафік, а значить – високі позиції у видачі. Грамотна seo структура сайту буде по достоїнству оцінена і користувачами, і пошуковими системами, які враховують побудова ресурсу при його індексації.

Правильно налаштовані розділи забезпечать веб-ресурс сайтлінкамі, довірою пошукачем, а поведінкові фактори, які враховуються при ранжируванні сайтів, принесуть тільки користь: замість частих відмов і відходу з сайту, ви отримаєте відмінні показники і топ видачі не змусить себе чекати, надалі – конверсії і лояльну аудиторію.

Поширити
UK