Ми рекомендуємо швидкі і функціональні рішення для бізнесу. Наші веб-сайти функціонують на платформі WordPress, що дозволяє доповнювати і удосконалювати їх без обмежень. Ресурси, створені нами ефективні і здатні витримувати чималі навантаження.

Для управління веб-сайтом передбачена CMS WordPress, що дає можливість без праці оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.

Після створення веб-сайту ми виробляємо навчання замовника роботі з ним.

Матеріали,що будуть вам корисні:

Етапи створення сайту

Створення якісного сайту -це технологія.

Дотримання етапів розробки сайту є певною гарантією отримання якісного результату.

0 comments

Що oбрати: індивідуальний веб-дизайн або готовий шаблон?

Перше питання при створенні сайту: готовий шаблон або власний дизайн? Чому індивідуальний дизайн відходить у минуле слідом за індивідуальним пошиттям? Коли потрібен індивідуальний дизайн і як це впливає на бюждет проекту?

0 comments
Розробка сайту

Підготовка сайту до просування.

Які дії мають бути виконані веб-розробником на етапі розробки сайту, щоб ваш сайт був готовим до сео-просування? Розглянемо детально, чого вимагати, крім дизайну і функціоналу. Що повинно бути зроблено на …

0 comments

Скільки потрібно часу для створення сайту?

Це питання хвилює як замовників, так і розробників. Терміни розробки сайту залежать від типу сайту, який вам потрібен і його функціоналу. Не завжди сайт-візитка буде швидше, ніж інтернет-магазін. В першу …

0 comments