Сертифікат веб-разрабника от TemplateMonster

Вітаю вас!

Сьогоднішня стаття особливо актуальна для тих людей, які займаються розробкою сайтів або планують цим зайнятися.
Справа в тому що сьогодні я отримала сертифікат від компанії TemplateMonster. Напевно ви вже чули про цю компанію, а якщо немає, то ще обов’язково почуєте!

Вони є одним з лідерів з розробки шаблонів, плагінів, модулів і розширень для CMS WordPress, Opencart, Joomla! і Moto CMS. У їхньому асортименті на сьогоднішній день близько 26 0000 готових рішень, а їх сайт входить в топ 2000 найбільш відвідуваних сайтів світу. З огляду на вузькоспрямованість тематики це дуже високий показник!

Також дана компанія має представництва в різних країнах по всьому світу.
Так ось, я натрапила на новину про те, що вони проводять тестування серед Web-розробників і видають сертифікати від свого імені тим, хто це тестування пройде. Мені стало цікаво і я вирішила спробувати жартома.

Жартома, оскільки не вважаю себе гуру Вордпресс. Людина, яка вважає що дізнався ВСЕ в своїй професії або дурень, або брехун. Решта критично ставляться до своїх знань в області і постійно удосконалюються.

Всього там 20 питань і на них відводиться 2 години часу. Це мене удівіло.У мене пішло 19 хвилин на відповіді на питання.
Заповнивши тест, я прочитала повідомлення “Ми з вами зв’яжемося” і подумала: ну да.

У той же день мені на пошту прийшло повідомлення про те що тестування було пройдено успішно і попросили підтвердити дані для видачі сертифіката та надіслали пропозицію партнерства.

Ось як він виглядає: