Рєстрація домену: вибір доменного імені

Створення доменного імені

Є два варіанти, за якими ми рекомендуємо підбирати доменне ім’я:

1) доменне ім’я являє собою назву вашої фірми або торговельну марку, набрану латинськими буквами.

2) доменне ім’я являє собою напрямок вашої діяльності. Наприклад: avto.if.ua – для сайту автозапчастин чи підбору авто в Івано-Франківську.

Намагайтеся уникати:

  1. Імен з більш ніж трьох слів, наприклад – pidbiravtoivanоfrankivsk.іf.ua; двозначностей в сприйнятті імені сайту. Перш за все це стосується назв, що містять букви е, ж, й, ї, щ, и, ю, я. Також різною може бути транслітерація і переклад слів, що містять букви х (h, kh), ц (ts, z), в (w, v), до (c, k, ck). В цьому випадку намагайтеся зареєструвати домени в усіх варіантах написання, а якщо такої можливості немає – то реєструйте самий звичний для вашої аудиторії варіант написання.
  2. Кириличні домени:  уникайте їх,оскільки посилання в гугл пошуку будуть виглядати як аббракодабра типу % 30% В0 …
  3. Обирайте домен, який легко запам’ятовується. Він повинен бути простим, коротким і зрозумілим. Уникайте дефізів та чисел в домені – це ускладнює запам’ятовування користувачем адреси сайту,впізнаваність бренду.*

*Порівняйте: moda4you.com та modaforyou.com; другий варіант буде просуватись набагато швидше, ніж домен з числом замість букв.

Де зареєструвати домен в Україні?

Національний реєстратор доменних імен – компанія Imena.UA – є сьогодні визнаним лідером українського ринку.

Imena.ua – національний реєстратор доменних імен. Компанія створена в 2001 році, спеціалізується на реєстрації доменних імен і торгових марок.Imena.UA є ICANN-акредитованим реєстратором і входить до групи компаній Internet Invest.

Обирайте доменне ім’я як можна раніше. Ще на етапі планування бізнесу перед виходом на простори інтернету підбирайте унікальні і оригінальні імена, які виділять серед конкурентів і стануть вашою візитною карткою.

Увага!При реєстрації домену Використовуйте тільки свої справжні Паспортні дані. Якщо виникне Спірна ситуація, і хтось інший раптом заявить свої права на зареєстрований вами домен, то вам буде дуже важко довести свою правоту, якщо ви спочатку використовувала некоректні дані.

Чи реєструємо ми доменні імена?

Послуга рєстрація доменного імені на вас:

  1. Домен реєструється на окрему електронну адресу,створену для вас, та на ваші паспортні данні(вам необхідно їх надати розробнику);
  2. Оплата за реєстрацію домену відбувається з вашого рахунку вами особисто згшдно надісланної квитанції.
  3. Розробник замовляє домен для вас та формує в кабінеті користувача Imena.ua квитанцію на оплату.
  4. Ми не реєструємо домен “в борг” і “на себе”