© 2017, All rights reserved - Wpress.in.ua

Рєстрація домену: вибір доменного імені

 

Створення доменного імені

Є два варіанти, за якими ми рекомендуємо підбирати доменне ім’я:

1) доменне ім’я являє собою назву вашої фірми або торговельну марку, набрану латинськими буквами.

2) доменне ім’я являє собою напрямок вашої діяльності. Наприклад: avto.if.ua – для сайту автозапчастин чи підбору авто в Івано-Франківську.

Намагайтеся уникати:

  1. Імен з більш ніж трьох слів, наприклад – pidbiravtoivanоfrankivsk.іf.ua; двозначностей в сприйнятті імені сайту. Перш за все це стосується назв, що містять букви е, ж, й, ї, щ, и, ю, я. Також різною може бути транслітерація і переклад слів, що містять букви х (h, kh), ц (ts, z), в (w, v), до (c, k, ck). В цьому випадку намагайтеся зареєструвати домени в усіх варіантах написання, а якщо такої можливості немає – то реєструйте самий звичний для вашої аудиторії варіант написання.
  2. Кириличні домени:  уникайте їх,оскільки посилання в гугл пошуку будуть виглядати як аббракодабра типу % 30% В0 …
  3. Обирайте домен, який легко запам’ятовується. Він повинен бути простим, коротким і зрозумілим. Уникайте дефізів та чисел в домені – це ускладнює запам’ятовування користувачем адреси сайту,впізнаваність бренду.*

*Порівняйте: moda4you.com та modaforyou.com; другий варіант буде просуватись набагато швидше, ніж домен з числом замість букв.

 

Де зареєструвати домен в Україні?

 

Національний реєстратор доменних імен – компанія Imena.UA – є сьогодні визнаним лідером українського ринку.

Imena.ua – національний реєстратор доменних імен. Компанія створена в 2001 році, спеціалізується на реєстрації доменних імен і торгових марок.Imena.UA є ICANN-акредитованим реєстратором і входить до групи компаній Internet Invest.

Обирайте доменне ім’я як можна раніше. Ще на етапі планування бізнесу перед виходом на простори інтернету підбирайте унікальні і оригінальні імена, які виділять серед конкурентів і стануть вашою візитною карткою.

 

Послуга рєстрація доменного імені на вас:

  1. Домен реєструється на окрему електронну адресу,створену для вас, та на ваші паспортні данні(вам необхідно їх надати розробнику);
  2. Оплата за реєстрацію домену відбувається з вашого рахунку вами особисто згшдно надісланної квитанції.
  3. Розробник замовляє домен для вас та формує в кабінеті користувача Imena.ua квитанцію на оплату.

 

Поширити
UK