© 2017, All rights reserved - Wpress.in.ua

Реєстрація домену: вибір доменної зони

Вибір доменної зони:

RU

Для українського сегменту інтернету не варто обирати доменну зону RU, так само як всі территоріальні доменні зони.До введення законодавчих обмежень на деякі російські ресурси домен в зоні RU був  популярним вибором для сайтів. На сьогоднішній день існує вірогідність заборони домені RU в Україні.

UA

Доменна зона UA згідно національного законодавства потребує реєстрації торгової марки.Це єдина территоріальна доменна зона,до якої застосовується така вимога.

Для реєстрації домену .UA, необхідно спочатку зареєструвати в Україні торгову марку (ТМ) з тією ж назвою, що буде в домені. Наприклад, якщо ви хочете зареєструвати wpress.ua вам необхідна ТМ під назвою «Wpress». Цей процес може тривати від 3 міс.,потребує залученні юристів.

com

Доменна зана COM загальний домен верхнього рівня, призначений для використання комерційними організаціями; ім’я утворено від англ. commercial. Вимовляється як «дот-ком».

Доменна зона COM викликає довіру на підсвідомому рівні. Спершу домен COM могли придбати лише комерційні організації. Це створило стійку асоціацію із серйозним бізнесом, що збереглася досі.COM — простий домен, його легко запам’ятати. Якщо людина почула назву вашого сайту чи передруковує її з візитки, вона не помилиться в написанні, тобто випадково не потрапить до конкурента.COM добре поєднується з будь-якими назвами. Його однаково просто пов’язати з назвою компанії, своїм іменем чи головним напрямком роботи. Або спершу можна придумати назву веб-сайту й на її основі сформувати бренд.

 

сом.ua

Доменна зона сом.ua 

Доменна зона COM.UA – найбільша українська доменна зона, в ній зареєстровано понад 300 тис. Доменних імен. Хоча, доменна зона планувалася тільки для використання компаніями, зараз кожен може купити домен COM.UA для себе і свого бізнесу.

Зареєструвати домен .COM.UA можуть не тільки жителі України, а й ті хто не є резидентом країни. Ця доменна зона найбільш вигідно представить Ваш бізнес в Інтернеті, особливо якщо Ви ведете його на території України. Домени цього типу говорять не тільки про географічне місцезнаходження Вашого підприємства, скільки про якість і гідному іміджі Вашого проекту.

in.ua

Домен .in.ua

Відносно нова публічна доменна зона. In, є скороченням від англійського слова individual. Передбачалося, що вона буде використовуватися фізичними особами для розміщення персональних сторінок. Однак більшість інтерпретують назву доменної зони дослівно, як «в Україні». Тому доменна зона in.ua однаково добре підійде, як юридичним так і фізичним особам.

 

biz

Домен .biz  – це загальний домен верхнього рівня призначений для реєстрації бізнес організаціями; ім’я утворено від сленгової вимови англійського слова «business.» Було створене щоб розбавити високий попит на інший домен .com як альтернатива у разі, якщо оригінальне ім’я у останньому домені вже зайняте. Немає ніяких правових чи географічних обмежень для реєстрації .biz домену. Але це має бути «bona fide» або «чесний» бізнес — це зауваження зроблене, щоб зменшити увагу до домена кіберсквотерів, таким чином перевага віддається легальній торговій марці.

В дійсності цей домен фактично купується без обмежень. В разі якщо немає оскарження від володаря торгової марки домен може бути зареєстрований будь яким заявником. Критики зауважують, що домен є непопулярним серед поважних підприємців, в тому числі через активне використання спамерами.

 

org

Домен .org

Загальний домен верхнього уровня(від англ. organizations) . Вімовляється як ‘дот-орг’.

Заснований у січні 1985-го року.У багатьох странах зареєстровані національні імена іншого уровня зі схожим призначення, но під національнім доменом країни як то .org.ua в Україні.

Призначення для неприбуткових організацій.

 

NET.UA

Домен NET.UA

Публічний домен другого рівня створений у 1995 року. За більш ніж двадцять років правила роботи домену неодноразово змінювалися з метою кращого задоволення потреб Інтернет-спільноти.

Домен .net.ua – доменна зона України для організацій займаються наданням мережевих послуг (інтернет провайдери, хостинг провайдери, мобільні оператори і інші оператори зв’язку).

 

KIEV.UA

Домен KIEV.UA делегований в інтересах спільноти користувачів Інтернет, які здійснюють ділову, громадську, господарську, культурну, просвітницьку, інформаційну або адміністративну діяльність, іншу діяльність, яка не заборонена чинним законодавством України, а так само мають законні інтереси в межах території, визначеної адміністративним кордоном міста Києва та Київської області України.

 

Поширити
UK