Macbook

Мы пропонуємо найкращу CMS для Ваших сайтів.

Ми розробляємо сайти на одній з кращих систем управління контентом- WordPress.
WordPress – безкоштовна платформа, що постійно розвивається, з добре описаною документацією від компанії Automattic.
Вона має найпростішу адміністративну панель, адаптується під будь-які завдання і має чистий код. Основа програмного забезпечення створюється сотнями добровольців спільноти.
Більше 60-ти мільйонів чоловік обрали WordPress.
У листопаді 2015 року, за даними W3Techs, частка сайтів, що працюють на WordPress досягла 25%.
Наш веб-розробник сертифікований в Центрі Сертифікації TemplateMonster по системі WordPress.

Готовий шаблон чи верстка індивідуальної теми

Ми використовуємо теми оформлення для ваших сайтів тільки з офіційного репозитарію WordPress, TemplateMonster та адаптивну верстку на Layers.Ми підберемо для Вас якісну безкоштовну тему оформлення з репозитарія WordPress, налаштуємо її під вас, кастомізуємо та перекладемо. Якщо Вам потрібен додатковий функціонал, запропонуємо преміум шалон від TemplateMonster, враховуючи особливості вашого бізнесу та поставлені задачі.Так ж ми створюємо теми з “нуля” за допомогою адаптивної верстки на фреймвоку Layers.Ми використовуємо адаптивні, мобільні теми з чистим кодом.

iMac

Плагіни WordPress

Ми використовуємо тільки офіційні розширення для вашого сайту.
Для будь-якого блогу чи сайту WordPress, невід’ємною його частиною є різні плагіни, що розширюють функціонал проекту.

Плагін (розширення) – це самодостатній, обслуговуючий себе функціональний модуль, невелика і зазвичай легка програма, яка підключається до WordPress, і служить для розширення функціональних можливостей останнього.

Ми підберемо для Вас оптимальний набір розширень, налаштуємо їх та перекладемо. Працюємо з усіма популярними плагінами, в тому числі з WooCommerce, LiqPay тощо. Інтегруємо плагіни будь-якої складності, впроваджуємо їх переклад.