Прив’язка домену

Прив’язати домен до хостингу можна, використовуючи два методи:

Зміна A запису в поточній DNS зоні

Цей метод  передбачає зміну вашої A записи в зоні DNS. Це означає, що перемикання A-записи має перенести DNS-зону, куди зараз вказує ваш сервер імен.

Якщо ви вибрали цей варіант, ваш файл DNS зони з усіма необхідними записами (CNAME, MX, NS і інші) залишатиметься у поточного провайдера(реєстратора домену). Цей підхід може бути простіше для новачків або тих, хто не хоче змінювати місце розташування своєї зони DNS.

Установка нової DNS зони зі своїми іменами серверів

У своєму хостинг акаунті заходите в розділ «парковка доменів» або «налаштування доменів» і пропишіть в зазначеній графі Ваше доменне ім’я. Як правило, при його написанні префікси (http: // і www) не використовуються.

Після реєстрації хостингу, DNS-сервера необхідно прописати в налаштуваннях домену у реєстратора. Для цього заходите на сайт Вашого реєстратора доменів, входите в свій обліковий запис і в розділі «мої домени» побачите свій домен. Після цього заходите в його налаштування і у відповідній графі пропишіть DNS-сервера Вашого хостингу.

Чи надаємо ми послугу з окремої прив'язки домену?
Так, ми надаємо таку послугу,не залежно від того,чи замовляєте ви розробку сайту під ключ,чи потребуєте виключно супроводу вашого проекту.
Які данні необхідні для прив'язки домену до хостінгу?
Для виконання переносу домену необхідний доступ до панелі реєстратора доменного імені та доступ до панелі хостера.
Як швидко відбувається прив'язки домену до хостінгу?
Середній проміжок часу поширення інформації становить до 72 годин. Така ситуація пов’язана з тим, що, в основному, більшість серверних імен періодично оновлюють інформацію. Це означає, що зберігається інформація не завжди актуальна. Оновлення інформації відбувається через певний проміжок часу, це пов’язано з тим, що інформація подібного рівня змінюється вкрай рідко.