шаблони сайтів Template Monster
Template Monster – IT-компанія, яка розробляє і продає шаблони сайтів WordPress, Joomla, Drupal, osCommerce, Magento, PrestaShop, Virtuemart, OpenCart та інші веб-рішення. Заснував компанію український підприємець грузинського походження Давид Арахамія, відомий також як громадський активіст і волонтер Давид Браун (англ. David Braun). Компанія почала свою роботу в місті Миколаєві. Згодом розширилася в міжнародну розгалужену компанію зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. З асортиментом в більш ніж 26 000 одиниць компанія утримує статус одного з найбільших постачальників шаблонів сайтів. Штаб-квартира TemplateMonster знаходиться в Брукліні, Нью Йорк. Сайт компанії templatemonster.com входить у 2000 найвідвідуваніших світових сайтів за версією Alexa.
Hostenko™ — кращий WordPress-хостинг
Hostenko – один з проектів української компанії TelePark.Основне призначення хостингу – розміщення сайтів під управлінням CMS WordPress. Тому процес встановлення даної CMS максимально автоматизований і спрощений.Надійний хостинг на серверах, розташованих в декількох дата-центрах, забезпечує безперервну роботу і регулярне резервне копіювання Вашого сайту.Ми надаємо дисконтні купони, завдяки яким Ви можете використати 10% знижку для оплати будь-якого з тарифних пакетів Hostenko .

IMENA.ua— український національний реєстратор доменних імен. Компанія створена в 2001 році, спеціалізується на реєстрації доменних імен і торгових марок.

Imena.UA є ICANN-акредитованим реєстратором і входить до групи компаній Internet Invest, разом з Mail.UA, Українською баннерною мережею (banner.kiev.ua), рекламним агентством PingWin (pingwin.ua), проектом Parking.ua (parking.ua) і проектом GigaHost.ua (gigahost.ua).

WordPress — це проста у встановленні та використанні система керування вмістом з відкритим кодом, яка широко використовується для створення веб-сайтів. Сфера застосування — від блогів до складних веб-сайтів. Вбудована система тем і плаґінів в поєднанні з вдалою архітектурою дозволяє конструювати на основі WordPress практично будь-які веб-проекти.

Написана мовою програмування PHP з використанням бази даних MySQL. Сирцевий код поширюється на умовах ліцензії GNU General Public License.