Якісний безкоштовний шаблон WordPress?

Чи існує безкоштовний якісний шаблон для WordPress? Це питання часто виникає у замовників при виборі теми.

Безкоштовні шаблони мають один недолік: вони безкоштовні, а в зв’язку з цим не блищать якісним дизайном. Але безкоштовні теми WordPress встановлені на мільйонах сайтів.

Теми Premium бувають складні для звичайних користувачів WP. Деякі теми преміум-класу включають багато функцій, не потрібних для створення простих веб-сайтів.

Нижче наведені твердження «за» використання безкоштовних тим Вордпресс:

  • Це безкоштовно. Перш за все, ви отримаєте їх БЕЗКОШТОВНО. Почніть свій сайт, навіть якщо у вас обмежений бюджет або його зовсім немає.
  • Низька якість це всього лише міф. Дуже рідко трапляються даремні теми: кожна тема строго тестується на відповідність останнім стандартам і рекомендаціям WP, перш ніж додається в репозитарій. На хорошому платному шаблоні деякі веб-студії примудряються зробити стільки багів, що він вже нічим не відрізняється від поганого безкоштовного.
  • Ви можете довіряти дизайнерам шаблонів. Є кілька майданчиків, які фокусуються на розробці шаблонів. І вони хваляться мільйонами своїх користувачів, тому ви можете їм довіряти, наприклад TemplateMonster 
  • Використовуйте безкоштовну версію преміум-шаблона.Многіе дорогі і якісні шаблони пропонують свою фрі-версію.Обновітесь до версії преміум-класу в будь-який час, якщо вам потрібно більше можливостей.

    3 Кращі безкоштовні адаптивні теми WordPress на 2018 рік

Вибір ідеальної теми з величезної колекції займає багато часу. У цьому пості зібрані найактуальніші безкоштовні теми для WordPress, які можна сміливо використовувати.

Ці теми популярні, естетично красиві, добре кодовані і з потужним функціоналом. Тематичні провайдери час від часу оновлюють теми з величезною підтримкою. Всі теми є гнучкими і повністю адаптованими для мобільних пристроїв.

 Responsive eCommerce

[device link=”https://wpress.in.ua” type=”macbook” scroll=”true”]twdc[/device]
Дочірня тема  Di Blog.

Особливості:

  •  підтримка олного з кращих візуальних редакторів  Elementor Page Builder;
  •  налаштунок шрифтів;
  •  адаптивний шаблон в сучасному стилі;

Опис | Демо | Звантажити | Замовлення сайту з цим шаблоном

Monstroid 2 Lite – безкоштовний WordPress шаблон від templatemonster.com

Автор: ZEMEZ

TemplateMonster – не тільки розробляє та продає шаблони сайтів, але й надає їх лайт версії безкоштовно.Завантажити безкоштовний шаблон ви маєте змогу,якщо зареєстровані партнером TemplateMonster (веб-розробником або їх компанією) або повідомивши про шаблон в улюбенній соцмережі.

[device link=”https://wpress.in.ua/wp-content/uploads/monstroid-2-lite.jpg” type=”macbook” scroll=”true”]monstroid-2-lite[/device]

Особливості:

Календар, Система комментарів, Кроссбраузерність,Випадаюче меню, Фавікон, Google мапи, Google шрифти,Демонстраційні данні, Соціальні налаштування, MailChimp Ready Template, Наліштування фону, Медіабібліотека, Live Customizer,Performance Optimization, Sidebar Manager

Повна версія коштує 75$,ви  у бцдь-який момент можете перейти на неї в адмін-панелі свого сайту . Дуже легкий,приємний шаблон,що підійде для сучаного сайту. Чистий код, як завжди в цього автора.

Опис | Демо |  Замовити сайт з цим шаблоном

99fy By Dev Items

Якісна, легка,проста та елегантна тема з підтримкою WooCommerce. Дуже вдалий приклад безкоштовного шаблону з преміум-дизайном.

[device link=”https://wpress.in.ua/tz/” type=”macbook” scroll=”true”]99fy-Free-WordPress[/device]

Особливості:

У шаблоні передбачені варіативні товари і комплект товарів. Сам магазин використовує функціонал AJAX, що саме вже виділить вас на тлі конкурентів.

Функціонал магазину досить пристойний і включає фільтр ціни, відображення товарів списком або сіткою, можливість швидкого перегляду, підписка з функцією знижки, а також художній альбом. Додатково можна додати блоки «Копія» (дуже зручна функція для покупців) і «Пов’язані товари». Проводити промо-акції можна, використовуючи спливаючі вікна. Привертати увагу до конкретних груп товарів (наприклад, акційними) можна за допомогою значків.

Гарний слайдер в шапці шаблону, заголовок сторінки і правильно-розставлені колірні акценти.Тема повністю чуйна і SEO-адаптована.

Опис | Демо | Завантажити | Замовити сайт з цим шаблоном