Чому саме Лендінг пейдж (landing page)?

landing page

Сайт завжди комерція, особливо в разі інтернет-магазину. Існує кілька протилежних поглядів на Лендінг Пейдж (landing page):

  1. Перший полягає в тому, що контекст (БАГАТО тексту) на великій кількості сторінок дозволяє сео-оптимізаторам написати досить ключових запитів в самому тексті. Що само по собі позитивно впливає на видачу.
  2. Другий полягає в тому, що сайти створюються не для пошукових систем, а для людей. І тенденція така, що в сучасному інформаційному світі покупець вже перевантажений інформацією з тисячі джерел. Ми перестаємо читати довгі тексти.

З точки зору людської логіки набагато приємніше дивитися картинки, ніж читати нудний сео-текст з тисячею однакових ключових запитів. Користувачу абсолютно байдужа історія вашої компанії, його цікавлять ціна, якість, доставка і надійність співпраці з вами. Отже, ці параметри-ціну, зображення, інформацію про оплату і доставку, ви повинні розмістити не десь в кутку сайту, а на цілком доступній для огляду головній. Саме з неї починається ваш інтернет-сайт.

Конверсія від Лендінг Пейдж (landing page) зростає в 2 раза.

Ви отримуєте в 2 рази більше замовлень лише прибравши непотрібні машинні тексти сео-оптимізаторів в скриню, де їм і місце поруч з бабусиними скатертинами.

Обслуговувати і наповнювати Лендінг набагато простіше, такі сторінки швидші в завантаженні і зрозуміліші в сприйнятті. Посадкова сторінка-набагато зрозуміліша, простіша і якісніша в результаті, ніж посадкова енциклопедія, в якій користувач змушений розбиратися, що б придбати бажаний товар. Чи буде він розбиратися?

Задайте собі питання: чи любите ви складні сайти з масою тексту і довгими анкетами замість простої кнопки “купити”?

На що схожа хороша landing page? На робочий стіл з акуратно прибраними олівцями та дрібничками, ідеальний порядок на столі-порядок в думках. Саме так діє landing page на відвідувача, прибирає шум в голові. Відсікаємо непотрібне, залишаючи ідеальне. Щлях до геніальності завжди через простоту.