© 2017, All rights reserved - Wpress.in.ua

Адмінка WORDPRESS на вашому телефоні.

Існує безліч секретів WORDPRESS, про які варто знати користувачеві. Наразі, поговоримо про додаток WORDPRESS, який дає можливість управляти вашим сайтом прямо з екрану мобільного телефону, в дорозі, в метро чи у відрядженні.

У своєму щорічному виступі State of the Word засновник WordPress Метт Мулленвег представив дуже цікаві дані: майже 31% користувачів WordPress працюють з системою через свої мобільні пристрої на базі iOS, такі як iPhone, iPad і iPod touch. Існує офіційний додаток WordPress App, який доступний в App Сторе.

Як підключити і використовувати додаток WordPress на ваших пристроях iPhone, iPad чи Android ?

  1. Встановлюємо на свій телефон чи планшет офіційний додаток WordPress App
  2. Після цього введіть адресу вашого сайту(сайтів, якщо ви як розробник супроводжуєте багато проектів), логін та пароль.
  3. Власне все.

Що вміє робити додаток?

  1. Швидкий доступ до адмінки в адаптованому, але не скороченному варіанті.
  2. Надсилає повідомлення про будь-які події на вашому сайті.
  3. Швидка публікація та перегляд.
  4. Статистика.

Отже, коли наступного разу вам буде необхідно терміново зайти в адмінку супроводжуваних вами сайтів, ваш замовник не буде змушений чекати, поки ви отримаєте доступ до власного коп’ютера. Ваша робота стане дійсно швидкою, а ваші замовники-задоволенними.


*додаток потребує інтеграції плагіну Jetpack для відображення статистики та повідомлень на ваш телефон. Але працює і без нього як адмінка сайту на вашому телефоні.

Поширити
UK